VİZYONUMUZ

30 Ağu, 2019 52
Notice: Undefined property: stdClass::$numOfComments in /home/murattoz/domains/murattoztasarim.com.tr/public_html/templates/katya/html/com_k2/default/item.php on line 59

VİZYONUMUZ;
Murat Toz İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri Tasarım Uygulama Ltd. Şti. İstanbul’da Mayıs 1996 senesinde Mimar Murat Toz tarafından kurulmuştur ve başlangıç öngörüsü; mimari proje tasarımları ile bu tasarımların uygulamalarıdır.
Kuruluşunun üçüncü yılında mimari projelerin iç mekân projelerinden bağımsız olamayacağına karar verilerek, iç mekân projelerini de vizyonun bir parçası haline getirmiştir.
Şirket ilk on yıl için yurt içerinde nitelikli mimari projeler ve iç mekân projeleri üretmeyi ve kendi tasarladığı bu projeleri uygulamaya yoğunlaşmıştır.
Kasım 2004 sonrasında elde ettiği mimarlık, iç mimarlık ve mühendislik deneyimine yüklenici sıfatını ekleyerek, yurt dışında faaliyet göstermeyi kendine yeni vizyon olarak belirlemiştir.
Özellikle Türkiye yakın çevresinde yoğunlaşarak kültürel bağlarını tanıdığı coğrafyalarda çağdaş tasarım ve ileri teknoloji projelerde yer almaya  özen göstermiştir. 2003 sonrası şirket BDT üyesi ülkelere ve Orta Asya'ya, 2009 sonrasında Arap Yarım adasına ve 2014 sonrası ise Afrika kıtasına yoğunlaşmıştır.2018 den sonra   Avrupa Birliği coğrafyasında özellikle Polonya’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Comment