KURUMSAL VE SOSYAL SORUMLULUK

30 Ağu, 2019 52
Notice: Undefined property: stdClass::$numOfComments in /home/murattoz/domains/murattoztasarim.com.tr/public_html/templates/katya/html/com_k2/default/item.php on line 59

KURUMSAL VE SOSYAL SORUMLULUK;
Murat Toz İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri Tasarım Uygulama Ltd. Şti. güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket ve işveren olabilmek için özel bazı ilkeler benimsemiş ve uygulamaya koymuştur.
Bu ilkelere göre şirketimiz, çalışanlarının sağlık ve güvenliğini önemser, çevreyi korur, etik kurallar çerçevesinde iş yapar ve iş yaptığı bölge ekonomisine katkı sağlar.
Şirketimiz sadece kurumsal sorumluluk sahibi bir şirket değil, aynı zamanda iş yapmakta olduğu bölgelerin sosyal yaşamına da katkı sağlayan, sosyal sorumluluk sahibi bir şirkettir.
Bu nedenle Murat Toz İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri Tasarım Uygulama Ltd. Şti. yatırım yaptığı bölgelerden elde ettiği değerlerin bir kısmını geri vermeye ve paylaşmaya dayanan sosyal sorumluluk faaliyetlerine büyük önem vermektedir.
Bu çerçevede Murat Toz İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri Tasarım Uygulama Ltd. Şti, bağış, sponsorluk ve yardım gibi faaliyetleriyle iş yaptığı bölge halklarına destek olmaktadır.
 

Comment